A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У серпні в сервісних центрах МВС виявлено шість випадків підробки агрегатів авто і документів


31 Серпня 2020

Протягом місяця під час надання реєстраційних послуг сервісними центрами МВС в Житомирській області виявлено 6 випадків підробок – ідентифікаційні номери кузовів, двигунів, шасі, а також документів.

Відтак, перше затримання відбулося під час роботи мобільного сервісного центру МВС в Олевську. Інцидент трапився під час перереєстрації HYUNDAI ACCENT 2008 року випуску – у результаті огляду автомобіля фахівець Експертної служби МВС встановив, що ідентифікаційний номер двигуна знищений, а ідентифікаційний номер кузова змінений шляхом видалення номерної панелі з первинним ідентифікаційним маркуванням.

Схожі випадки трапилися у Радомишлі та Житомирі. Наприклад, 8 серпня до сервісного центру МВС звернувся мешканець Коростишівського району з наміром перереєструвати Renault Kangoo 2006 року. Під час обов’язкового огляду фахівець Експертної служби МВС встановив, що «умільці» видалили початковий ідентифікаційний номер кузова та кустарним способом вварили на її місце нову панель з іншим номером. А 11 серпня мешканець Коростишева, який виступав за дорученням від імені іншого громадянина, намагався перереєструвати автомобіль ВАЗ 2108 1986 року виробництва. Цього разу експерт встановив, що перебито окремі знаки ідентифікаційного номера кузова.

Ще два затримання відбулися 19 і 20 серпня в сервісному центрі МВС у Житомирі, де намагалися зареєструвати BMW 528 і Mercedes-Benz 814 відповідно. Однак з’ясувалося, що у BMW 528 знищено номер двигуна, а у Mercedes-Benz повністю перебито номер шасі.

А от фальшиві документи виявили 7 серпня у Коростені під час перереєстрації транспортного засобу RENAULT LAGUNA 2003 року випуску. Фахівці Експертної служби встановили, що свідоцтво про реєстрацію авто і договір купівлі-продажу містять ознаки підробки.

У результаті усіх інцидентів до сервісних центрів МВС викликали правоохоронців, яким передали затримані автомобілі та матеріали справ.