A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У перший робочий тиждень 2020 року на Житомирщині виявили 2 «проблемні» автівки


08 Січня 2020

Подеколи процедура реєстрації чи перереєстрації авто закінчується викликом правоохоронців. Одразу два такі випадки трапилися у сервісних центрах МВС в Житомирській області на початку цього року.

У четвер, 2 січня до територіального сервісного центру МВС № 1843 у Коростені звернулася мешканка Лугинського району, щоб перереєструвати автомобіль Chevrolet Aveo, який належить жителю Київської області.

Однак під час проведення операції адміністратор ТСЦ МВС встановив, що вказаний автомобіль розшукується та підлягає затриманню Управлінням патрульної поліції в м. Києві за участь у ДТП.

А вже наступного дня, 3 січня у сервісному центрі № 1844 у Новограді-Волинському 45-річний житель району хотів зареєструвати авто марки Toyota Avensis 2006 року виробництва. Цього разу проблему виявили фахівці Експертної служби МВС України, котрі встановили, що іноземний документ про реєстрацію автомобіля має ознаки підробки.

Внаслідок обох інцидентів  до сервісних центрів МВС негайно викликали слідчо-оперативні групи, а транспортні засоби – затримали.