A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС студентам розповіли про електронні системи та онлайн-сервіси, за допомогою яких надаються державні послуги


15 Листопада 2019

Сервісні центри МВС – це не лише про реєстрацію машин та водійські посвідчення. До територіального сервісного центру МВС в гості прийшли студенти державного університету «Житомирська політехніка», щоб познайомитися з його онлайн-сервісами та електронними системами.

 

«Студенти факультету публічного управління та права вивчають дисципліни «Електронна демократія та електронна держава» й «Електронне урядування», тож для них особливо цікаво побачити, як на практиці працює електронний документообіг, що таке електронна черга та які переваги вона надає, а також як державні послуги можуть надаватися онлайн», – ділиться доцент кафедри економічної безпеки публічного управління та адміністрування Віталій Кучменко.

Під час екскурсії начальник сервісного центру МВС Юрій Опанащук розповів студентам не лише про електронні системи, я й загалом про роботу сервісного центру, які етапи проходить людина, котра реєструє авто або отримує посвідчення водія.

Крім того, оскільки у більшості гостей центру водійського посвідчення ще немає, студентам розповіли про онлайн-інструкцію «Як отримати посвідчення водія вперше» та показали, як легко і якісно можна підготуватися до теоретичного й практичного іспитів. Також начальник центру детально розповів про «Електронний кабінет водія» та переваги користування ним, адже завдяки цьому зручному сервісу автовласник не лише має доступ до інформації про свої авто, посвідчення та штрафи, а й може зареєструватися в електронну чергу до ТСЦ МВС на зручну для нього годину, не витрачаючи свій час у черзі.