Віктор Білецький: «Особисте спілкування з отримувачами послуг – невід’ємна частина нашої роботи»


03 Жовтня 2019

IMG_3074

У четвер, 3 жовтня у територіальному сервісному центрі МВС у Радомишлі відбувся виїзний особистий прийом громадян керівником регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області.

Під час особистих прийомів проводиться роз’яснювальна робота з приводу порядку надання та отримування адміністративних послуг, а також щодо переваг користуванням Електронним кабінетом водія та можливості оцінити роботу ТСЦ МВС через анкету «Таємного клієнта».

«Такі виїзні прийоми у сервісні центри МВС, які знаходяться на території області, ми проводимо щомісяця. Для нас важливо, щоб кожна людина могла висловити свою думку. Звісно, левову частку інформації від клієнтів ми отримуємо телефоном та з анкет «таємних клієнтів», але все ж особисте спілкування з отримувачами послуг лишається невід’ємною частиною нашої роботи», – розповідає начальник РСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Наступний виїзний прийом громадян заплановано на другу половину жовтня у територіальному сервісному центрі № 1843 у Коростені.

Стежити за нововведеннями реформи можна на сайті Головного сервісного центру МВС. За консультаціями звертайтеся на офіційну сторінку в Facebook або за телефоном (044) 290-19-88.