Сервісні центри МВС дарують свято до Міжнародного дня захисту дітей


01 Червня 2019

1

Відвідувати дитячі виховні заклади вже давно стало гарною традицією для співробітників сервісних центрів МВС по всій країні. Цього разу колектив сервісних центрів МВС Житомирщини дарував свято малюкам напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

Подорож у казку разом з фантастичними персонажами здійснили маленькі підопічні РСЦ МВС в Житомирській області, що виховуються у Житомирському обласномуспеціалізованому будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків.

 

 

Ще один візит спільно з працівниками поліції здійснив колектив територіального сервісного центру МВС у Бердичеві. Діткам з Бердичівської спеціалізованої школи-інтернату з нагоди свята Останнього дзвоника та напередодні Міжнародного дня захисту дітей подарували футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, а також пригостили малечу морозивом.

Це ще далеко не кінець благодійного марафону, що розгорнувся всією країною. Однак ми щиро сподіваємося, що кожна дитина незабаром отримає головний подарунок – турботливу та люблячу родину.