«Ми працюємо над тим, щоб державний сервіс став максимально доступним», – начальник РСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький


23 Жовтня 2018

1

У вівторок, 23 жовтня у сервісному центрі МВС у Новограді-Волинському начальник РСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький провів особистий прийом громадян.

Під час зустрічі клієнти територіального сервісного центру № 1844 отримали особисті консультації з питань щодо заміни посвідчення водія, переліку документів для реєстрації транспортного засобу, роз’яснення порядку реєстрації автомобіля, придбаного з-за кордону тощо. Особливу увагу під час спілкування керівник звертав на питання щодо якості обслуговування громадян адміністраторами сервісного центру.

«Територіальний сервісний центр МВС у Новограді-Волинському – це сервісний центр нового зразка, оснащений сучасною інформаційною системою, електронною чергою та планшетом оцінки якості обслуговування. Наша мета – зробити так, щоб ці зміни були не лише зовнішніми, а й внутрішніми, тобто щоб за ефективним сервісом стояв, перш за все, комфорт. На мою думку, пряма комунікація з клієнтами дозволяє не лише перевірити, як працюють наші структурні підрозділи на місцях, а й дізнатися, що ми можемо змінити, щоб стати ще кращими. Щодня ми працюємо над тим, щоб державний сервіс став максимально доступним», – зазначає начальник РСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький.

Наступний виїзний прийом громадян заплановано на листопад у територіальному сервісному центрі № 1845 у Радомишлі.