Мобільний сервісний центр МВС обслуговував житомирян у центрі міста


10 Вересня 2018

IMG_2272

У суботу, 8 вересня мобільний сервісний центр МВС обслуговував громадян у самому центрі Житомира — на майдані імені Сергія Корольова перед будівлею Житомирської облдержадміністрації.

Усі бажаючі мали нагоду здійснити первинну реєстрацію транспортних засобів, обміняти посвідчення водія, отримати міжнародне водійське або замовити довідку про несудимость. 

Попри те, що городяни цього дня святкували День міста, а погода лишала бажати кращого, мобільний сервісний центр МВС без клієнтів не лишився, адже власники новеньких транспортних засобів мали нагоду практично без черг та очікування зареєструвати своїх «залізних коней».

IMG_20180908_115614

Так, один із клієнтів МСЦ МВС радісно зізнався, що у територіальному сервісному центрі був у черзі 66-им і хвилювався, що не встигне потрапити на прийом до адміністратора до кінця робочого дня.

«Сьогодні єдиний день, коли я можу зареєструвати мотоцикл, тому що це єдиний вихідний. У сервісному центрі дуже багато людей і я боявся, що не встигну. А тут адміністратори підказали, що у центрі міста сьогодні теж можна зареєструвати мотоцикл. Як же мені пощастило!» — поділився радістю клієнт.

IMG_20180908_130706

Таким чином чоловік встиг отримати не лише послугу, а й гарний настрій, адже уник хвилювань і не змушений був чекати своєї черги.

А ми нагадуємо, що мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзди у віддалені регіони Житомирщини. Разом з тим замовити довідку про несудимість можна онлайн у будь-який час.

IMG_20180908_125408