Автомобілі, експертний огляд та іспит з ПДР: діти відвідали сервісні центри МВС Житомирщини


06 Червня 2018

16

Що може бути кращим, ніж свято? Свято, яке триває навіть після офіційного завершення! До Міжнародного дня захисту дітей сервісні центри МВС по всій Україні організували низку заходів для малюків, які стартували 1 червня і тривають протягом тижня.

Що таке сервісний центр МВС, як оглядають авто експерти і куди дивляться, щоб виявити підробку, як складають теоретичний іспит з ПДР, які бувають номерні знаки та як реєструють автомобілі? Про це маленькі бердичівляни з дитячого навчального закладу № 27 «Мальва» дізналися 1 червня від начальника територіального сервісного центру № 1842 Ігоря Романського.

Також на зустріч з майбутніми водіями завітали поліцейські, котрі нагадали дітлахам правила дорожнього руху та для чого їх необхідно дотримуватися. Наостанок маленьким гостям вручили солодкі подарунки та розвиваючі ігри.

Цього ж дня керівники регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області вітали зі святом малюків Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, завітавши до них з подарунками.

А вже за кілька днів – 6 червня – гостей зустрічав територіальний сервісний центр № 1841 у Житомирі, куди завітали вихованці Обласного притулку для дітей ЖОД.

Співробітник Експертної служби МВС не лише розповів дітям, що таке експертний огляд, а й показав, як він проводиться і на що звертають увагу експерти при огляді та дослідженні авто.

А от як працює безпосередньо сервісний центр, як реєструють автомобілі та як складають іспити з правил дорожнього руху – дітлахам розповіли керівник регіонального сервісного центру Віктор Білецький і начальник ТСЦ МВС № 1841 Юрій Опанащук.

Більше того – майбутні водії змогли подивитися, як проходять практичний іспит з ПДР, дізналися усі нюанси отримання посвідчення водія вперше та ознайомилися з різновидами номерних знаків.

Завершилася зустріч вікториною, у ході якої дітлахи продемонстрували свої знання з ПДР. На прощання гості отримали подарунки від сервісного центру МВС – тематичні атласи та фрукти, які передали у притулок.