У Новограді-Волинському виявили «автомобіль-двійник», а власник лишився і без грошей, і без авто


15 Грудня 2017

1200px-Peugeot_206_front_20090416

До територіального сервісного центру № 1844 у п’ятницю, 8 грудня звернувся житомирянин з наміром зареєструвати по договору купівлі-продажу автомобіль PEUGEOT 206, придбаний днем раніше.

Однак виявилося, що цей автомобіль 5 грудня вже зареєстрували в Київській області в ТСЦ № 8047 на іншого власника. Під час перевірки працівники центру спільно з працівниками експертної служби МВС встановили, що ідентифікаційний номер кузова нанесено кустарним способом.

Про інцидент одразу повідомили до Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП, а документи та «проблемний» транспортним засіб передали співробітникам правоохоронних органів.

Наголошуємо: для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором в електронній формі.

У порядку перереєстрації транспортного засобу обов’язковим кроком є експертний огляд транспортного засобу, мета якого – звірка ідентифікаційних номерів і перевірка реєстраційних документів. Відповідний акт, складений експертом, є обов’язковим у переліку необхідних документів для оформлення послуги у сервісному центрі МВС. Експертний огляд є безкоштовним при отриманні послуги перереєстрації.

Кропивницький

Оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у сервісних центрах МВС є гарантією надійної купівлі авто, адже в разі виявлення змін у номерах кузова чи двигуна автомобіль відправляють на штрафмайданчик і передають справу до поліції, а новоспечений власник авто залишається і без транспорту, і без грошей.